Bizi Arayın
0542 337 62 10
Neredeyiz?
Esenyurt, İstanbul
Esenyurt Hydrafacial Terapi Yüz Bakımı

Hydrafacial Terapi Yüz Bakımı

Hydrafacial

Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir. Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, cilt soyma, cilt yenileme, cilt nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

Hydrafacial uygulamasında;

- Temizleme; cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.

- Sıvı dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.

- Serum uygulanması; sivilce, leke yada kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır.

- Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.

- Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi sıkılaştırır.

Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabiliyor.

Hydrafacial; Haftada 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans yapılması önerilir. Uygulama sonrasında Dikkat edilmesi gereken özel bir durum yoktur.

Hydrafacial Terapi Yüz Bakımı Fiyatları

Hydrafacial terapi yüz bakım fiyatları konusunda bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dermaten Karahindiba

Etiketler:

Tıkla Ara