Bizi Arayın
0542 337 62 10
Neredeyiz?
Esenyurt, İstanbul
Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Kalıcı Makyaj Uygulamaları

Dudak Renklendirme Nedir?

Dudaklar yüz güzelliğinin en önemli unsurlarından biridir. Güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak kişinin kendine güvenini sağlar, yüz güzelliğini tamamlar ve kişiye ayrı bir güzellik verir. Alımlı, çekici ve dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız, Dudak Renklendirme uygulaması ile ince dudaklar dolgunlaştırılabilir veya dudağın kendisi doldurularak renksiz ve solgun olan dudaklar daha canlı ve renkli gösterilebilir.

Dudak Renklendirme Nasıl Uygulanır?

Dudaklarınızın daha canlı ve daha dolgun görünmesi için yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Dudak Kontürü ile Dudak İçi Renklendirme arasındaki fark dudak kontüründe dudak çevresinde bulunan çerçevenin daha belirgin hale getirilmesidir. Dudak içi renklendirmede adı üstünden anlaşılacağı gibi dudak kenarında bulunan çerçevenin iç kısmının renkli pigment boyalar ile doldurulmasıdır.

Genellikle uygulamada renk seçimi dudağın kendi renk tonuna yakın bir renk tonu seçilerek yapılır. Bazı durumlarda soluk olan dudak rengini canlandırmak için canlı renk uygulamasıda yapılabilir.

Kimler Tercih Etmelidir?

Dudaklarınızın kendi renk tonundan birkaç ton daha koyu bir renk tercih edilecek yapılmaktadır. Yaklaşık 2 3 yıl boyunca kalıcı olabilen bu uygulama ile hem doğal hem de renkli ve canlı görünen dudaklara sahip olabilmeniz mümkündür. Bu işlem, yaşın ilerlemesi sonucunda rengini yitirmiş olan dudaklara, çeşitli kazalar sonucu renksizleşmiş olan dudak dokularına uygulanabilmektedir. Bunun yanında sürekli makyaj yapmaktan hoşlanmayan ve kozmetik ürünlere karşı alerjisi bulunan bayanlar da kalıcı dudak renklendirme işlemini tercih edebilmektedirler.

Dudak Renklendirme Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Özellikle her gün ruj kullanımından sıkılan veya ruj kullanmayı sevmeyenler için harika bir uygulamadır. Dudak Renklendirme uygulaması ile zamanla solan ve canlılığını kaybeden dudaklara canlılık verilir ve daha dolgun görünmesi sağlanır. Renk tercihi kişinin isteğine göre farklılık gösterebilir.

- Dudak çizgisini belirginleştirir.

- Dudakları daha dolgun gösterir.

- Dudak rengini canlandırır.

- üzünüzde oluşan tazelik sizin motivasyonunuzu artırır.

- Dudak şeklinizi değiştirmek için en ideal uygulamadır.

Eyeliner Nedir?

İstediğiniz kalınlıkta, son derece düzgün ve doğal görünümlü bir göz çizgisine sahip olabilirsiniz. Bu sayede kirpikleriniz daha sık görünecek ve gözleriniz daha belirgin olacaktır. Kalıcı göz makyajında adeta devrim niteliğinde bir ürün olan eyeliner - dipliner bir kadının makyaj rutinindeki kurtarıcı bir rol oynuyor. Her daim bakımlı, şık ve güzel görünmeyen isteyenler ise kalıcı makyaj uygulamaları arasında tercih ediyor.

Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Dilediğiniz formda, kalınlıkta ve uzunlukta bir eyeliner çizgisine sahip olmak tamamen sizin elinizdedir. Sizin de içinize sinen bir örnek dipliner çizgisi çekildikten sonra kalıcı makyaj uzmanı, uygulama esnasında kullanılacak olan dipliner boya pigmentlerini hazırlamaya başlar. Enjeksiyon işlemine başlanmadan önce göz kapağına özel bir anestezik krem sürülür. Bu sayede kişi, işlem esnasında herhangi bir acı hissetmez.

Özel bir kalıcı dipliner kalemi kullanılarak başlanır ve boya pigmentleri, tek tek kalıcı dipliner hattının üzerine enjekte edilir. Yaklaşık yarım saat ile 1 saat arasında süren bir işlemin sonunda kalıcı dipliner uygulamanız tamamlanmış olur.

Eyeliner - Dipliner Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Eyeliner çizgisi, kişinin zevkine göre faklı uzunluk ve kalınlıklarda olabilmektedir. Kalın çizgiler ile oluşturulan eyeliner genellikle gözlerin daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmasına yarar. İnce çizgiler ise özellikle göz kapakları düşük ya da göz kapağı mesafesi dar olan kişiler için uygundur.

Kalıcı Makyaj Uygulama Fiyatları

Kalıcı makyaj uygulama fiyatları konusunda bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Dermaten Karahindiba

Etiketler:

Tıkla Ara